Location : Home > E > EEF-UE0K151R
EEF-UE0K151R
Share on FacebookShare on Facebook
EEF-UE0K151R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEF-UE0K151R Aluminum Organic Polymer Capacitors 150UF 8V SPEC POLYMER SMD 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEF-UE0K151R na 100 Panasonic 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1215L2X3 Battery Products Battery Packs BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC