Location : Home > E > EEF-SX0G221ER
EEF-SX0G221ER
Share on FacebookShare on Facebook
EEF-SX0G221ER distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEF-SX0G221ER N/A 3500 PANASONIC 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EEF-SX0G221ER Aluminum Organic Polymer Capacitors 220uF 4VDC 20 0.009 Ohm SMD 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEF-SX0G221ER Aluminum Organic Polymer Capacitors 220uF 4VDC 20 0.009 Ohm SMD 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd