Location : Home > E > EEF-SX0D331XE
EEF-SX0D331XE
Share on FacebookShare on Facebook
EEF-SX0D331XE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEF-SX0D331XE Aluminum Organic Polymer Capacitors 330uF 2VDC 20 0.006 Ohm SMD 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com