Location : Home > E > EEF-SE0E391R
EEF-SE0E391R
Share on FacebookShare on Facebook
EEF-SE0E391R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEF-SE0E391R Aluminum Organic Polymer Capacitors 390UF 2.5V SPEC POLYMER SMD 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TC70 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 5UF 450V AXIAL
TC70 CTS-Frequency Controls 41775 1538+ OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD Alphatek Technology Limited
TC70 CTS-Frequency Controls 57199 2015+ OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com