Location : Home > E > EEE-FTA331XAP
EEE-FTA331XAP
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-FTA331XAP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-FTA331XAP Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 10volts 6.3x7.7mm SMD Lea 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEE-FTA331XAP CAP ALUM 330UF 20 10V SMD 1309800 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEE-FTA331XAP CAP ALUM 330UF 20 10V SMD 89090 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EEE-FTA331XAP CAP ALUM 330UF 20 10V SMD 692800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.