Location : Home > E > EEE-FK2A330P
EEE-FK2A330P
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-FK2A330P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-FK2A330P ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EEE-FK2A330P Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 100V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BARO-A-4V-MINI-MIL Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 8.7 PSI ~ 15.95 PSI (60 kPa ~ 110 kPa) Absolute Male - 0.08" (2.03mm) Tube, Dual 0.25 V ~ 4.25 V 4-SIP Module