Location : Home > E > EEE-1CA471UP
EEE-1CA471UP
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-1CA471UP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-1CA471UP CAP ALUM 470UF 20 16V SMD 1421400 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEE-1CA471UP CAP ALUM 470UF 20 16V SMD 883400 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEE-1CA471UP SMD 96850 PANASONIC 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EEE-1CA471UP Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 16V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com