Location : Home > E > EEE-1AA471UP
EEE-1AA471UP
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-1AA471UP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-1AA471UP Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 10V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEE-1AA471UP ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EEE-1AA471UP SMD 96850 PANASONIC 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EEE-1AA471UP CAP ALUM 470UF 20 10V SMD 1554600 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEE-1AA471UP CAP ALUM 470UF 20 10V SMD 908600 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.