Location : Home > E > EEA-GA1HR47B
EEA-GA1HR47B
Share on FacebookShare on Facebook
EEA-GA1HR47B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEA-GA1HR47B CAP ALUM 0.47UF 20 50V RADIAL 1400300 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EEA-GA1HR47B CAP ALUM 0.47UF 20 50V RADIAL 881300 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
EEA-GA1HR47B CAP ALUM 0.47UF 20 50V RADIAL 776100 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEA-GA1HR47B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 0.47uF 4X7mm L/S=5.0 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com