Location : Home > E > EEA-GA1E220B
EEA-GA1E220B
Share on FacebookShare on Facebook
EEA-GA1E220B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEA-GA1E220B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 22uF 5X7mm L/S=5.0mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEA-GA1E220B CAP ALUM 22UF 20 25V RADIAL 1528500 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEA-GA1E220B CAP ALUM 22UF 20 25V RADIAL 903500 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.