Location : Home > E > EEA-FC1E100B
EEA-FC1E100B
Share on FacebookShare on Facebook
EEA-FC1E100B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-W1-24-9-100 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD
SO63-1-W1-24-9-100 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
170-03002 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 3/4" PET BRAIDED SLEEVING
E36D451LPN442TEE3M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4400UF 450V SCREW
E36D451LPN442TEE3M IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E36D451LPN442TEE3M NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
E36D451LPN442TEE3M United Chemi-Con 78970 2015+ CAP ALUM 4400UF 450V SCREW Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
E36D451LPN442TEE3M United Chemi-Con 802100 1532+ CAP ALUM 4400UF 450V SCREW AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MAL219877681E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
MAL219877681E3 NEW 79010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
601D127G050FE2 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 120UF 50V AXIAL
601D127G050FE2 IC 57170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MALREKE05KS247P00K Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
MALREKE05KS247P00K IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MALREKE05KS247P00K NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
500D477M063EH2A Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 63V AXIAL
500D477M063EH2A Vishay/Sprague 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 63volts 20 EKT Electronics Co., Ltd
UVZ0J153MHD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
UVZ0J153MHD N/A 96300 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
UVZ0J153MHD nichicon 60620 17+ DIP-2 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
860240675007 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 100 UF 20% 50 V