Location : Home > E > EE2-12SNUH
EE2-12SNUH
Share on FacebookShare on Facebook
EE2-12SNUH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EE2-12SNUH ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DPD120010-P6/RP-DK Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DPD120010-P6/RP-DK IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DPD120010-P6/RP-DK NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS3-C4-01-CE IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS3-C4-01-CE NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MPC8308-SOM Freescale Semiconductor 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
FS2009-UPG15 Equinox Technologies 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
FS2009-UPG15 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FS2009-UPG15 NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AGQ200-48S1V8P-4L Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 1.8V 200W
6-1414920-0 Relays Power Relays, Over 2 Amps Automotive Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
RG1608P-1742-B-T1 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RG1608P-1742-B-T1 Susumu 1232900 2015+ RES SMD 17.4K OHM 0.1 1/10W Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG1608P-1742-B-T1 Susumu 597900 2015+ RES SMD 17.4K OHM 0.1 1/10W Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG1608P-2943-B-T1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 294K OHM 0.1% 1/10W 0603
RG1608P-2943-B-T1 NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RG1608P-2943-B-T1 Susumu 1221800 2015+ RES SMD 294K OHM 0.1 1/10W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG1608P-2943-B-T1 Susumu 1221800 2015+ RES SMD 294K OHM 0.1 1/10W 0603 Unitronix Electronics Limited
RG1608P-2943-B-T1 Susumu 586800 2015+ RES SMD 294K OHM 0.1 1/10W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HS15 3K3 F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 3.3K OHM 1% 15W