Location : Home > E > EDZTE616.8B
EDZTE616.8B
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EDZTE616.8B distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EDZTE616.8B ROHM SOD-52.. IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EDZTE616.8B (6.8V) ROHM SOD-523 58925 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EDZTE616.8B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDZTE616.8B 8698 ¨º??ROHM 2015+PB CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
EDZTE616.8B SOD-523 13300 ROHM 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDMD8580 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 80V 16A POWER 5X6
SI4814BDY-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 10A 8SOIC
SI4814BDY-T1-GE3 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI4814BDY-T1-GE3 Vishay 6200 12+ 8-SOIC (0.154 3.90mm Width) SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SI4814BDY-T1-GE3 VISHAY 78000 14+ SOP-8 WLParts Electronics ltd
SI4814BDY-T1-GE3 Vishay Siliconix 241540 1538+ MOSFET N-CH/SCHOTTKY 30V 8SOIC Alphatek Technology Limited
CMOSH-3 BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD523
1N5551 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL