Location : Home > E > EDZ950/24
EDZ950/24
Share on FacebookShare on Facebook
EDZ950/24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDZ950/24 TERM BLOCK PLUG 5.08MM 24POS 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EDZ950/24 TERM BLOCK PLUG 5.08MM 24POS 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
EDZ950/24 ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EDZ950/24 654789 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
EDZ950/24 13+ 654789 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
EDZ950/24 654789 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
EDZ950/24 13+ 654789 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387403702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate