Location : Home > E > EDZ602/12
EDZ602/12
Share on FacebookShare on Facebook
EDZ602/12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDZ602/12 TERMINAL BLOCK 3.81MM 12POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
EDZ602/12 TERMINAL BLOCK 3.81MM 12POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
EDZ602/12 TERMINAL BLOCK 3.81MM 12POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1982091 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1982091 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
1982091 Phoenix Contact 147290 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1982091 Phoenix Contact 288370 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com