Location : Home > E > EDSTLZ975/12-F
EDSTLZ975/12-F
Share on FacebookShare on Facebook
EDSTLZ975/12-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDSTLZ975/12-F TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM 147320 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EDSTLZ975/12-F TERM BLOCK HDR 5.08MM 12POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
EDSTLZ975/12-F TERM BLOCK HDR 5.08MM 12POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com