Location : Home > E > EDSTLZ955/12
EDSTLZ955/12
Share on FacebookShare on Facebook
EDSTLZ955/12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDSTLZ955/12 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRFR9120NTRL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK
IRFR9120NTRL IR 139800 NEW RoHS MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK FindCores Electronics Inc.
IRFR9120NTRL IR 242030 1538+ MOSFET P-CH 100V 6.6A DPAK Alphatek Technology Limited
IRFR9120NTRL IR 45280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
YK30205130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK30205130J0G Amphenol FCI 157310 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK30205130J0G IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK30205130J0G NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1317060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1317060000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1317060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK TRI LEVEL PA BG SIMEN Electronics Co.,Ltd
V711A15100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V711A15100J0G Amphenol FCI 147220 2016+ 750 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
V711A15100J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V711A15100J0G NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1839890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1839890000 Weidmuller 156970 2016+ SL-SMT 5.00/02/90 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
1742855 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1742855 N/A 50 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1742855 Phoenix Contact 157170 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1742855 Phoenix Contact 299110 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546217-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1546217-2 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546217-2 TE Connectivity AMP Connectors 298310 2016+ TERM BLK RCPT 12POS SIDE 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546217-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
141628-3 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Housing Connector Female, Receptacle Yellow 0.110" (2.79mm)
141628-3 TE Connectivity AMP Connectors 147180 2016+ .110 FASTON HSG Unitronix Electronics Limited
0552-2-15-01-21-02-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) No Tail Solder
0552-2-15-01-21-02-10-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0489-1-15-01-11-02-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.020" (0.38mm ~ 0.51mm) Standard Tail Press-Fit
0489-1-15-01-11-02-04-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1090-0-05-21-00-00-01-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Dia