Location : Home > E > EDSTLZ950/10
EDSTLZ950/10
Share on FacebookShare on Facebook
EDSTLZ950/10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDSTLZ950/10 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
EDSTLZ950/10 654789 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
EDSTLZ950/10 13+ 654789 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MM3Z27VC Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 200MW SOD323F
MM3Z27VC N/A 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MM3Z27VC ON/MOT/FSC 43610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
JANTXV1N3825CUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 1W DO213AB
3PCV-06-006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
3PCV-06-006 784494 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
3PCV-06-006 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3PCV-06-006 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1961782 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1961782 Phoenix Contact 157020 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1961782 Phoenix Contact 297650 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395325510 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282818-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282818-4 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282818-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 4POS .400 EKT Electronics Co., Ltd
282818-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 4POS .400 SIMEN Electronics Co.,Ltd
282818-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 4POS .400 Global Thunder Electronics Co.,Ltd