Location : Home > E > EDSTLZ1570/12
EDSTLZ1570/12
Share on FacebookShare on Facebook
EDSTLZ1570/12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDSTLZ1570/12 TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.81MM 157350 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EDSTLZ1570/12 TERM BLOCK HDR 3.81MM 12POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
EDSTLZ1570/12 ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
12-6503-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD
12-6503-20 Aries Electronics 157530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD Unitronix Electronics Limited
12-6503-20 Aries Electronics 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325015-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325015-11-0 IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-160-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0009626155 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
2015W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2015W VISHAY 10072 14-15+ SOP-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
2015W VISHAY 20000 2016+ SOP8 IC Agent Electronics Ins
2015W Semiconductor 254800 14+ RoHS Compliant ANRIC Int£§l Electronics Limited
316-87-109-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-109-41-013101 Preci-Dip 157140 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-109-41-013101 Preci-Dip 299150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1911650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1911650000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1911650000 Weidmuller 147220 2016+ SLDV-THR 5.00/32/180GLF 3.2BK Unitronix Electronics Limited
1980840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1980840000 Weidmuller 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1980840000 Weidmuller 299050 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0003091049 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.198" (5.03mm)
3210651 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3210651 Phoenix Contact 157270 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3210651 Phoenix Contact 288930 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1734260-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Tin
1-1734260-5 Electronics 27530 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1734260-5 Electronics 27530 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
62021-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 12-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated