Location : Home > E > EDSTL955/14
EDSTL955/14
Share on FacebookShare on Facebook
EDSTL955/14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDSTL955/14 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
EDSTL955/14 654789 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
EDSTL955/14 13+ 654789 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5244B OPAQUE BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 14V 500MW DO35
SDURB840TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 8A D2PAK
T38147-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38147-03-0 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38147-03-0 NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS13A18B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS13A18B00J0G Amphenol FCI 157750 2016+ 750 TB PLU PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
TS13A18B00J0G IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS13A18B00J0G NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7117151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTV7117151 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7117151 NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7117151 On Shore Technology Inc. 157830 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
TJ09515400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ09515400J0G Amphenol FCI 157880 2016+ 508 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ09515400J0G IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ09515400J0G NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
60312-1 658974 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
USB-B1VSB6 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Vertical
USB-B1VSB6 OnShore 23256 CONNUSBJACKB AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
KE08535200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
KE08535200J0G Amphenol FCI 147160 2016+ 508 TB SOC VER W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE08535200J0G IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE08535200J0G NEW 87700 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB381-OQ10CV Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
A-TB381-OQ10CV Assmann WSW Components 157490 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB381-OQ10CV IC 40740 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB381-OQ10CV NEW 89090 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776493-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1776493-8 TE Connectivity AMP Connectors 157490 2016+ TERMINAL BLOCK 8POS 5.08MM SIDE Unitronix Electronics Limited
1776493-8 TE Connectivity AMP Connectors 299190 2016+ TERMINAL BLOCK 8POS 5.08MM SIDE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
997235 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
997235 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
997235 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
997235 Weidmuller 299070 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 28POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1870730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole