Location : Home > E > EDSTL130/10
EDSTL130/10
Share on FacebookShare on Facebook
EDSTL130/10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDSTL130/10 ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATD1F4BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Black 10-22 AWG
ATD1F4BK Amphenol PCD 146950 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ATD1F4BK Amphenol PCD 288130 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V721325100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V721325100J0G Amphenol FCI 147170 2016+ 381 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
V721325100J0G IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V721325100J0G NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HC-49/U-S7987500BBIB Crystals and Oscillators Crystals 7.9875MHz ¡À50ppm Crystal 16pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Through Hole HC49/US
ECS-120-S-18-TR Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal Series 80 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ECS-120-S-18-TR ECS Inc 57199 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-120-S-18-TR ECS Inc. (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
ECS-120-S-18-TR IC 36612 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CZRZ5V1B-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 100MW 0201
CZRZ5V1B-HF IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZRZ5V1B-HF NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1888530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1888530000 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1888530000 Weidmuller 147680 2016+ LSF-SMT 3.81/10/135 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
1-284094-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-284094-1 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284094-1 TE Connectivity AMP Connectors 147120 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 11POS R/A Unitronix Electronics Limited
1-284094-1 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 11POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com