Location : Home > E > ED99-F.48RH-BDZ
ED99-F.48RH-BDZ
Share on FacebookShare on Facebook
ED99-F.48RH-BDZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ED99-F.48RH-BDZ TERM BLOCK HDR 48POS 147190 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATD4G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Green 10-20 AWG
ATD4G Amphenol PCD 147880 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM GREEN Unitronix Electronics Limited
ATD4G Amphenol PCD 288650 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0399910404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
T37128-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37128-12-0 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37128-12-0 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK51517330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51517330 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51517330 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873812273 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0448120013 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
317-87-133-41-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-133-41-005101 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-133-41-005101 Preci-Dip 157010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
812-22-049-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 49 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-049-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-049-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-049-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 49POS SNGL .335 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-049-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 49POS SNGL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
325201-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws