Location : Home > E > ED600/2DS
ED600/2DS
Share on FacebookShare on Facebook
ED600/2DS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ED600/2DS ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ30D2E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 2W DO204AL
2EZ30D2E3/TR8 IC 57300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRFZ46NSTRRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 53A D2PAK
IRFZ46NSTRRPBF International Rectifier 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
IRFZ46NSTRRPBF IR 241810 1538+ MOSFET N-CH 55V 53A D2PAK Alphatek Technology Limited
IRFZ46NSTRRPBF IR 241810 1538+ MOSFET N-CH 55V 53A D2PAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRFZ46NSTRRPBF NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FQP47P06_SW82049 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 47A TO-220
FQP47P06_SW82049 Fairchild 241600 1538+ MOSFET P-CH 60V 47A TO-220 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
FQP47P06_SW82049 Fairchild 606500 1525+ MOSFET P-CH 60V 47A TO-220 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FQP47P06_SW82049 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQP47P06_SW82049 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AO6704 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 3.6A 6-TSOP