Location : Home > E > ED550/12DS
ED550/12DS
Share on FacebookShare on Facebook
ED550/12DS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ED550/12DS TERMINAL BLOCK 3.5MM 12POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ED550/12DS ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0128330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-22 AWG