Location : Home > E > ED500/10DS
ED500/10DS
Share on FacebookShare on Facebook
ED500/10DS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ED500/10DS TERMINAL BLOCK 5MM 10POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3005316 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
3005316 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3005316 Phoenix Contact 147650 2016+ FEED-THROUGH MOD TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1241110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole