Location : Home > E > ECW-H20102RHV
ECW-H20102RHV
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-H20102RHV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-H20102RHV Film Capacitors 0.001uF 2000VDC 3 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECW-H20102RHV CAP FILM 1000PF 2KVDC RADIAL 1539800 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com