Location : Home > E > ECW-H16222RHV
ECW-H16222RHV
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-H16222RHV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-H16222RHV Film Capacitors 0.0022uF 1600VDC 3 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECW-H16222RHV CAP FILM 2200PF 1.6KVDC RADIAL 1346900 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com