Location : Home > E > ECW-H12162RHV
ECW-H12162RHV
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-H12162RHV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-H12162RHV CAP FILM 1600PF 1.25KVDC RADIAL 1529700 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECW-H12162RHV Film Capacitors 0.0016uF 1250VDC 3 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com