Location : Home > E > ECW-H12123RHV
ECW-H12123RHV
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-H12123RHV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-H12123RHV CAP FILM 0.012UF 1.25KVDC RADIAL 1539400 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECW-H12123RHV Film Capacitors 0.012uF 1250VDC 3 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com