Location : Home > E > ECW-H12122RHV
ECW-H12122RHV
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-H12122RHV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-H12122RHV CAP FILM 1200PF 1.25KVDC RADIAL 1548300 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECW-H12122RHV Film Capacitors 0.0012uF 1250VDC 3 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com