Location : Home > E > ECW-H10822RHV
ECW-H10822RHV
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-H10822RHV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-H10822RHV Film Capacitors 0.0082uF 1000VDC 3 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECW-H10822RHV CAP FILM 8200PF 1KVDC RADIAL 1427800 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com