Location : Home > E > ECW-FD2W225KB
ECW-FD2W225KB
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-FD2W225KB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-FD2W225KB Film Capacitors 450VDC 2.2uF 10 LS 7.5mm Crimp Lead Learn More 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd