Location : Home > E > ECW-FD2W185JB
ECW-FD2W185JB
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-FD2W185JB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-FD2W185JB Film Capacitors 450VDC 1.8uF 5 LS 7.5mm Crimp Lead 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd