Location : Home > E > ECW-FD2W125J4
ECW-FD2W125J4
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-FD2W125J4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-FD2W125J4 Film Capacitors 450VDC 1.2uF 5 LS 7.5mm Ammo Taped 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd