Location : Home > E > ECW-FA2J225JQ
ECW-FA2J225JQ
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-FA2J225JQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-FA2J225JQ CAP FILM 2.2UF 630VDC RADIAL 892800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECW-FA2J225JQ CAP FILM 2.2UF 630VDC RADIAL 787600 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ECW-FA2J225JQ Film Capacitors 630volts 2.2uF 5 V Crimp L/S 22.5mm Learn More 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com