Location : Home > E > ECW-FA2J104JQ
ECW-FA2J104JQ
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-FA2J104JQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-FA2J104JQ CAP FILM 0.1UF 630VDC RADIAL 906500 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECW-FA2J104JQ CAP FILM 0.1UF 630VDC RADIAL 801300 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ECW-FA2J104JQ CAP FILM 0.1UF 630VDC RADIAL 906500 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ECW-FA2J104JQ Film Capacitors 630volts 0.10uF 5 V Crimp L/S 15mm Learn More 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com