Location : Home > E > ECW-F6134RHL
ECW-F6134RHL
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-F6134RHL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-F6134RHL CAP FILM 0.13UF 630VDC RADIAL 1339100 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940447 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips HEAVY DTY DBL EYE 1.5-2" 35" SST