Location : Home > E > ECW-F2475JAQ
ECW-F2475JAQ
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-F2475JAQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-F2475JAQ CAP FILM 4.7UF 250VDC RADIAL 1555000 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECW-F2475JAQ CAP FILM 4.7UF 250VDC RADIAL 899000 Panasonic Electronic Component 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ECW-F2475JAQ Film Capacitors 250VDC, 4.7uF, +/-5, L/S=20mm, Bulk CRMP(Q) ECWF, Met 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860040274008 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 1000 UF 20% 10 V