Location : Home > E > ECS-.600-12.5-13
ECS-.600-12.5-13
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-.600-12.5-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-.600-12.5-13 CRYSTAL 60.00 KHZ 12.5PF CYL 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-.600-12.5-13 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ECS-.600-12.5-13 standard package with RoHS 45500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ECS-.600-12.5-13 CRYSTAL 60.0000KHZ 12.5PF T/H 41985 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited