Location : Home > E > ECS-.320-12.5-13X
ECS-.320-12.5-13X
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-.320-12.5-13X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-.320-12.5-13X CRYSTAL 32.000 KHZ 12.5PF CYL 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-.320-12.5-13X CRYSTAL 32.0000KHZ 12.5PF T/H 32215 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ECS-.320-12.5-13X 13+ 654789 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
ECS-.320-12.5-13X 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD