Location : Home > E > ECS-UPO-14PIN
ECS-UPO-14PIN
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-UPO-14PIN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-UPO-14PIN ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ECS-UPO-14PIN ROSH 26547 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ECS-UPO-14PIN 13+ 654789 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0719090 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 12-30 AWG
M80-8910605 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-8910605 Harwin Inc. 147710 2016+ 3+3 DIL SOCKET 1.3MM TAIL Unitronix Electronics Limited
M80-8910605 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-8910605 NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66925-065LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 130 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1892690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1892690000 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1892690000 Weidmuller 147330 2016+ BLT 5.08/22/180LH SN BK Unitronix Electronics Limited
0009652048 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
0334722001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)
0334722001 MOLEX 989000 15+ CONNECTOR Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
826469-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
826469-6 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826469-6 TE Connectivity AMP Connectors 157030 2016+ CONN HEADER 12POS VERT GOLD .100 Unitronix Electronics Limited
826469-6 TE Connectivity AMP Connectors 297730 2016+ CONN HEADER 12POS VERT GOLD .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-10-114-00-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-114-00-013101 Preci-Dip 157850 2016+ CONN HDR 14POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-114-00-013101 Preci-Dip 298550 2016+ CONN HDR 14POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-1969570-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
0022288051 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
5019530307 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
5019530307 Molex, LLC 287990 2016+ CONN HEADER 3POS R/A 1MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1979840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1979840000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1979840000 Weidmuller 288370 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com