Location : Home > E > ECS-98.3-20-4
ECS-98.3-20-4
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-98.3-20-4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-98.3-20-4 CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF T/H 41815 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ECS-98.3-20-4 13+ 654789 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090472 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
3047478 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 10-26 AWG