Location : Home > E > ECS-80-18-4XDN
ECS-80-18-4XDN
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-80-18-4XDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-80-18-4XDN CRYSTAL 8.000 MHZ 18PF 49US 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-80-18-4XDN CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF T/H 57279 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-162-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1786569 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1786569 Caterpillar 8000 15+ PLUG Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1786569 Phoenix Contact 147120 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1786569 Phoenix Contact 298670 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-80-125-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
350-80-125-01-609101 Preci-Dip 157780 2016+ CONN HDR 13POS 0.200 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-125-01-609101 Preci-Dip 298810 2016+ CONN HDR 13POS 0.200 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1941860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)