Location : Home > E > ECS-80-18-4DN
ECS-80-18-4DN
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-80-18-4DN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-80-18-4DN CRYSTAL 8.000 MHZ 18PF 49US 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-80-18-4DN Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ECS-80-18-4DN CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF T/H 57199 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com