Location : Home > E > ECS-65-20-4
ECS-65-20-4
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-65-20-4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-65-20-4 2012+ 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-023-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
104-13-952-41-780000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
104-13-952-41-780000 IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-952-41-780000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104-13-952-41-780000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .900 52POS EKT Electronics Co., Ltd
104-13-952-41-780000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .900 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SFML-150-T2-S-D-LC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
68683-346LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
833-87-100-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
55510-322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
5435718 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5435718 Phoenix Contact 147280 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5435718 Phoenix Contact 297530 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-004-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-004-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-004-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-004-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .350 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-004-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
103639-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead