Location : Home > E > ECS-61-32-1
ECS-61-32-1
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-61-32-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-61-32-1 CRYSTAL 6.144 MHZ 32PF 49UA 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1546306-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws