Location : Home > E > ECS-60-32-4XDN
ECS-60-32-4XDN
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-60-32-4XDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-60-32-4XDN 2012+ 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
ECS-60-32-4XDN CRYSTAL 6.000 MHZ 32PF 49US 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-60-32-4XDN 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ECS-60-32-4XDN standard package with RoHS 45650 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ECS-60-32-4XDN CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF T/H 42195 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited