Location : Home > E > ECS-60-32-4DN
ECS-60-32-4DN
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-60-32-4DN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-60-32-4DN CRYSTAL 6.000 MHZ 32PF 49US 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-60-32-4DN CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF T/H 57059 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com