Location : Home > E > ECS-60-32-28AX-TR
ECS-60-32-28AX-TR
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-60-32-28AX-TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-60-32-28AX-TR CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF SMD 42205 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-084-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1384460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1384460000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1384460000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 28POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1384460000 Weidmuller 157160 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
DIP314-001BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
DIP314-001BLF 11878 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DIP314-001BLF FCI 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
DIP314-001BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
DIP314-001BLF FCI 8000 2012+ DIP SOCKET 14 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
382575-3 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.079" (2.00mm) Gold
382575-3 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
382575-3 IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
382575-3 TE 50000 15+ BOX Excellent Electronics Components Inc
382575-3 TE Connectivity AMP Connectors 278370 2016+ CONN MINI-SHUNT 2MM 2POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-048-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 48 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-048-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-048-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-048-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 48POS DUAL .370 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-048-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 48POS DUAL .370 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1844060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1844060000 Weidmuller 156940 2016+ BLT 5.08/09/180F SN OR Unitronix Electronics Limited
0022284043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0026013092 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.145" (3.68mm)