Location : Home > E > ECS-59.9-20-4
ECS-59.9-20-4
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-59.9-20-4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-59.9-20-4 CRYSTAL 5.9904MHZ 20PF T/H 41725 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ECS-59.9-20-4 CRYSTAL 5.9904MHZ 20PF T/H 57149 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-59.9-20-4 CRYSTAL 5.9904 MHZ 20PF 49US 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-59.9-20-4 Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0199920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Yellow 8-20 AWG